Футбол 07:09 - 18 травня 2022

Підопічні Олександра Петракова провели черговий благодійний спаринг

Збірна України з футболу

УАФ / автор невідомий

В Емполі на полі арени "Карло Кастеллані" українська дружина помірялася силами з місцевим однойменним клубом, який виступає у Серії А італійського чемпіонату.

У середині другого тайму мети досягнув удар Яремчука, якому асистував Циганков. Збірна України повела у рахунку, але перед самою перервою господарі змогли відігратися – Ла Мантіа відправив м'яч у сітку воріт, які захищав Пятов, з другої спроби. 1:1.

Ключовими у зустрічі стали перші хвилини другого тайму. Спочатку голкіпер Емполі Уйкані зміг впоратися з ударом Яремчука з-за штрафного майданчику, але тут як тут на добивання встиг Караваєв. А на 53-й хвилині більярдним ударом з гострого кута відзначився Піхальонок.

3:1 – результат, що встановився, зберігся до фінального свистка. Вже сьогодні, у середу 18 травня, збірна України проведе товариський матч із хорватською Рієкою.

Емполі – Збірна України – 1:3

Голи: Яремчук, 26 (0:1). Ла Мантіа, 45 (1:1). Караваєв, 46 (1:2). Піхальонок, 53 (1:3).

Емполі: Уйкані (Хвалич, 78), Болі (Стоянович, 60), Ісмайлі (Еванджелісті, 84), Віті (Пеццола, 84), Какаче (Парізі, 60), Хендерсон (Асллані, 60), Штулац (к) (Дельї Інноченті, 60), Фацціні (Бандінеллі, 60), Байрамі (Верре, 60), Бальданці (Содеро, 81), Ла Мантіа (Кутроне, 60).

Україна: Пятов (Бущан, 46), Забарний, Попов (Бондар, 78), Матвієнко, Караваєв, Степаненко, Шапаренко, Піхальонок (Сидорчук, 84), Мудрик (Буяльський, 84), Циганков (Зубков, 78), Яремчук (Довбик, 78).