Ротань: "Команда намагалася грати для наших воїнів"

Футбол 13:09 - 06 червня 2022

Наставник молодіжної збірної України – про перемогу над командою Північної Македонії (4:0)

Ротань

УАФ / автор невідомий

Руслан Ротань оцінив дії підопічних у черговому матчі кваліфікації чемпіонату Європи 2023 року, у якому вони переконливо обіграли балканських одноліток.

"Хлопці продемонстрували характер. Я акцентував їхню увагу на тому, що легко з Північною Македонією не буде, оскільки ми знали, що суперник багато захищатиметься, тому простору попереду буде дуже мало. Ще раз похвалю хлопців за те, що вони з перших хвилин розпочали шукати щастя біля чужої брами, не зменшуючи темп, за що і були винагороджені після перерви.

На цей матч ми налаштовували команду по-особливому. Як і в поєдинку з Фарерами, ми намагалися грати для наших воїнів, усіх українців, яким зараз важко. Але був ще один момент: ми попросили батьків футболістів записати відео із підтримкою команди. Я бачив, що очі у моїх хлопців горіли.

Зараз для нас знову найактуальніше питання - це відновлення футболістів, бо через три дні на нас чекає дуже складний матч проти французів. Для нас це буде двобій за шість очок", - розповів Ротань.

Збірна України U21 зіграє з Францією U21 у четвер, 9 червня, початок матчу – о 19:45. Команда Руслана Ротаня посідає друге місце у таблиці відбірної групи H та відстає від французів на три очки.