Футбол 08:38 - 25 червня 2022

Збірна України втратила надії у кваліфікації ЧС-2023

жіноча збірна України з футболу

УАФ / авторка Оксана Васильєва

Жіноча збірна України розгромно поступилася команді Шотландії у номінально домашньому поєдинку відбору на чемпіонат світу-2023, що відбувся у польському місті Жешув.

Ще до перерви м'яч чотири рази побував у воротах українок. У другому таймі голів забито вже не було.

0:4 – українська дружина програла втретє у п'яти матчах кваліфікації, і втратила шанси потрапити на чемпіонат світу. Від Шотландії, яка посідає друге місце у групі, команда іспанського тренера Луїса Кортеса відстає вже на дев'ять очок. Безпосередньо на мундіаль потраплять переможці груп. Команди, які посядуть другі місця, зіграють у плей-офф.

У наступному матчі відбору на мундіаль Україна поміряється силами з Угорщиною 28 червня. Зустріч також відбудеться у Жешуві.

Кваліфікація ЧС-2023. Жінки

Україна - Шотландія - 0:4

Голи: Вір, 9 пенальті (0:1). Катберт 17 (0:2). Томас, 20 (0:3). Томас, 43 (0:4).