МЮ вибив Мілан, Аякс знову розібрався з Янг Бойз, Славія пройшла Рейнджерс

Футбол 23:58 - 18 березня 2021

Визначилися всі чвертьфіналісти Ліги Європи

Твіттер ЛЄ/автор невідомий. Манчестер Юнайтед.

Сьогодні, 18 березня, відбулися матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи. Найцікавішим матчем з блоку на 22:00 була зустріч в Мілані, де зійшлися гранди світового футболу. Все вирішив гол від Погба на 49-й хвилині.

Голландський Аякс в Швейцарії переміг Янг Бойз. Відзначилися Нерес і Тадич. Матч в Глазго вийшов найскандальнішим. Напевно, всі вважали фаворитом команду Джеррарда, але Славія забила швидкий гол. Нерви гравців чемпіонату Шотландії почали здавати, груба гра переросла в картки, тому вже на 73-й хвилині господарі залишилися без двох футболістів. Гол Станчу через хвилину після другого голу остаточно зняв усі питання про переможця.

Ще в одному матчі Вільярреал без проблем вдруге завдав поразки київському Динамо.

Ліга Європи. 1/8 фіналу. Матчі у відповідь.

Мілан - Манчестер Юнайтед - 0:1

Гол: Погба (49)

Перша гра - 1:1

Янг Бойз - Аякс - 0:2

Голи: Нерес (21), Тадич (49, пен)

Перша гра - 0:3

Рейнджерс - Славія - 0:2

Голи: Олайінка (14), Станчу (74)