Тривожний дзвінок перед Лігою чемпіонів. Динамо програло Антверпену

Футбол 23:04 - 15 липня 2022

Київська команда провела заключний спаринг перед Фенербахче

Сьомим суперником Динамо в рамках літнього тренувального збору, а також у рамках благодійного турне "Match for Peace! Stop the War!" ("Матч за Світ! Зупинимо Війну!") став Антверпен.

Поєдинок пройшов на стадіоні "Босейлстадіон" в Антверпені та завершився поразкою київської команди з рахунком 1:2.

На сьомій хвилині гравець Антверпена Янссен відкрив рахунок. Наприкінці першого тайму підопічні Мірчі Луческу зрівняли рахунок. Точним ударом відзначився Циганков.

На 70-й хвилині Антверпен забив переможний м'яч. Бенсон бездоганно виконав штрафний удар метрів із 19-ти – м'яч влучив у верхній кут воріт.

Зазначимо, що ця гра стала завершальною у рамках підготовки біло-синіх до матчу з Фенербахче.

Перший матч другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів проти турецької команди Динамо зіграє 20 липня у польському Лодзі. Початок поєдинку о 21:00. Гра у відповідь відбудеться 27 липня в Стамбулі.