Зоря здобула у спарингу розгромну перемогу

Футбол 17:06 - 17 липня 2022

Луганці впевнено здолали польський клуб Корона

Зоря

ФК Зоря Луганськ

У першому таймі матчу гравці Зорі та команди з Кельце обмінялися голами. На гол луганчанина Крістіана поляки відповіли влучним ударом у виконанні Данека – 1:1.

По перерві гравці Зорі забила представнику польської Екстракласи три голи, яки залишилися без відповіді. Відзначилися Денис Нагнойний, Матеус та Максим Хлань. Це принесло Зорі велику перемогу з рахунком 4:1.

Нагадаємо, луганчани розпочнуть новий сезон 4 серпня матчем у третьому раунді кваліфікації Ліги конференцій. Свого суперника Зоря дізнається 18 липня.

Контрольний матч

Корона Кельце, Польща - Зоря Луганськ, Україна - 1:4

Голи: Крістіан, 21 (0:1). Данек, 39 (1:1). Нагнойний, 52 (1:2). Матеус, 75 (1:3). Хлань, 85 (1:4).

Зоря: Мацапура (Жилкін, 56), Данченко (Алефіренко, 61), Імереков (Алібеков, 61), Батагов (Снурніцин, 61), Вантух (Сміян, 46; Михайленко, 74), Назаріна (Тлумак, 73), Чур (Бражко, 56), Крістіан (Кисіль, 73), Булець (Байрук, 46), Мішньов (Хлань, 61), Нагнойний (Матеус, 61).