Голевий дебют Йовічевіча. Шахтар провів перший спаринг у Нідерландах

Футбол 21:34 - 22 липня 2022

Суперником "гірників" стала Фортуна із Сіттарда

Ничейний дебют Йовічевіча. Шахтар провів перший спаринг у Нідерландах

У рамках підготовки до нового сезону донецька команда провела перший спаринг у Нідерландах. Дебютний поєдинок Ігора Йовічевіча на посаді головного тренера Шахтаря завершився внічию з рахунком 3:3.

Фортуна відкрила рахунок на 11 хвилині. Відзначився Нослін, а за три хвилини ще один м'яч влетів у ворота Шахтаря. Другий гол на рахунку Сеунтьєнса.

На 36-й хвилині Сікан відіграв один м'яч, а на 45-й хвилині влучним ударом зрівняв рахунок Степаненко.

На 63-й хвилині Шахтар вийшов вперед завдяки влучному удару Очеретька. Але Шахтар не втримав перемогу. За шість хвилин дубль оформив Нослін.

Далі "гірники" зіграють благодійні матчі з Аяксом (26 липня) та Утрехтом (30 липня) у рамках Shakhtar Global Tour for Peace.

Контрольний матч

Шахтар – Фортуна – 3:3

Голи: Нослін, 11 (0:1). Сеунтьєнс, 14 (0:2). Сікан, 36 (1:2). Степаненко, 45 (2:2). Очеретько, 63 (3:2). Нослін, 69 (3:3).