Футбол 09:02 - 27 липня 2022

"Галактікос" провели у США черговий спаринг

Реал

Реал Мадрид

Гра з мексиканським клубом Америка розпочалася з пропущеного голу для команди Карло Анчелотті, ворота якої до фінального свистка захищав українець Андрій Лунін. Латиноамериканці повели у рахунку вже на 5-й хвилині.

У середині першого тайму Бензема паритет відновив, а у дебюті другого тайму гол Едера Азара з пенальті вивів мадридців вперед. Переможний рахунок вони втратили на 81-й хвилині.

У ворота Луніна було призначено 11-метровий. Українець удар Фідальго парирував, але арбітр попросив спробу повторити. Андрій при другому ударі м'яча зміг торкнутися, але відвести погрозу не зумів. У підсумку вийшла нічия 2:2.

Товариський матч

Реал (Мадрид, Іспанія) – Америка (Мексика) – 2:2

Голи: Мартін, 5 (0:1). Бензема, 22 (1:1). Азар, 55 пенальті (2:1). Фідальго, 81 пенальті (2:2).