Конте та Тухель влаштували бійку у матчі Челсі – Тоттенхем

Футбол 21:43 - 14 серпня 2022

Лондонське дербі не розчарувало вболівальників

У матчі другого туру АПЛ Челсі на своєму стадіоні приймав Тоттенхем. Поєдинок завершився внічию з рахунком 2:2.

На 19-й хвилині сині вийшли вперед після точного удару Кулібалі. Для колишнього гравця Наполі це був дебютний м'яч за Челсі.

На 68 хвилині Тоттенхем зрівняв рахунок, хоч і не без скандалу. Після забитого м'яча Хойбьєрга поштовхалися головні тренери обох команд, приводом для чого став явний фол проти Хаверца раніше в цьому епізоді.

На 78-й хвилині Джеймс скористався пасом Стерлінга і вивів Челсі вперед.

Коли здавалося, що в цьому матчі з господарями нічого страшного не станеться, на шостій компенсованій хвилині після подачі кутового «шпори» зрівняли рахунок завдяки Кейну.

Після фінального свистка гри Конте знову зіштовхнувся із Тухелем. Виникла сутичка і два тренери отримали з видалення.

🔵⚪ Late dug out drama leads to both Thomas Tuchel and Antonio Conte receiving a red card 😳 pic.twitter.com/l9Zq9UZhlu

— Football Daily (@footballdaily) August 14, 2022

Чемпіонат Англії

2-й тур

Челсі – Тоттенхем – 2:2

Голи: Кулібалі, 19 (1:0). Хойб'єрг, 68 (1:1). Джеймс, 77 (2:1). Кейн, 90+6 (2:2).