Тренер Бенфіки: "Динамо показало якість"

Футбол 09:02 - 18 серпня 2022

Роджер Шмідт зазначив, що зіграно лише перший тайм

Головний тренер Бенфіки Роджер Шмідт прокоментував перший матч плей-офф раунду Ліги чемпіонів з Динамо (2:0).

"Це була непроста гра. Звичайно, перемога в першому матчі з рахунком 2:0 - це добрий результат для нас. Але зіграно лише перший тайм. Вважаю, що Динамо показало якість, особливо в атаці. Хороші швидкості, комбінації - особливо у другому таймі У деяких моментах нам допоміг наш голкіпер.

Ми досягли гарного результату, але ми не будемо втрачати фокус у грі у відповідь. Сподіваюся, ми також покажемо хорошу гру і досягнемо своєї мети – вийдемо до групового турніру Ліги чемпіонів", - сказав Шмідт.

Матч-відповідь команди проведуть 23 серпня на "Ештадіу да Луш", початок поєдинку о 22:00 за київським часом.

Джерело: Sport.ua