Футбол 17:30 - 27 серпня 2022

У зустрічі команд у 2-му турі УПЛ перемогла дружба

УПЛ

УПЛ / автор невідомий

Зустріч харківської та одеської команд на полі київського НСК "Олімпійський" голами не порадувала – 0:0.

До перерви домінували одесити, але втілити у результат на табло свою ігрову перевагу не змогли. А в дебюті другого тайму гравці Металіст 1925 отримали шанс на успіх – пенальті. Втім, Габелок із 11-метрової позначки на 54-й хвилині гри переграти Непогодова не зміг. До речі, страж воріт Чорноморця парирував пенальті вже у другій грі поспіль.

Наприкінці гри одесити знову помітно активізувалися, але зламати оборону харків'ян так і не змогли.

3 вересня у матчі 3-го туру УПЛ Металіст 1925 у домашній грі побореться з Ворсклою, а Чорноморець 4-го числа прийме у номінальному домашньому поєдинку Інгулець.