Евертон з Миколенком упустив перемогу з Брентфордом, Ліверпуль знищив Брайтон, камбек Ман Сіті

Футбол 19:40 - 27 серпня 2022

Зіграно шість матчів четвертого туру АПЛ

Евертон на виїзді не втримав перемоги у поєдинку проти Бретнфорда – 1:1. Український захисник "ірисок" Віталій Миколенко вийшов у старті та був замінений на 86-й хвилині.

Ліверпуль на своєму стадіоні знищив Брайтон - 9:0, здобувши першу перемогу в новому сезоні АПЛ.

Манчестер Сіті зробив камбек у поєдинку з Крістал Пелас. Після першого тайму команда Хосепа Гвардіоли програвала з рахунком 0:2, але зуміла перевернути гру та здобути перемогу – 4:2.

Брентфорд – Евертон – 1:1

Голи: Гордон, 24 (0:1). Янельт, 84 (1:1).

Ліверпуль – Брайтон – 9:0

Голи: Діас, 3 (1:0). Еліотт, 6 (2:0). Александер-Арнольд, 28 (3:0). Фірміно, 31 (4:0). Ван Дейк, 45 (5:0). Мефам, 46 – у ворота (6:0). Фірміно, 62 (7:0). Карвалью, 80 (8:0). Діас, 85 (9:0).

Манчестер Сіті – Кристал Пелас – 4:2

Голи: Стоунс, 4 – у ворота (0:1). Андерсен, 21 (0:2). Сілва, 53 (1:2). Холанд, 62 (2:2). Холанд, 70 (3:2). Холанд, 81 (4:2).

Челсі – Лестер – 2:1

Голи: Стерлінг, 47 (1:0). Стерлінг, 63 (2:0). Барнс, 67 (2:1).