1

Впоралися без Зінченка. Арсенал здобув вольову перемогу над Фулхемом

Футбол 21:36 - 27 серпня 2022

Зіграно ще один поєдинок четвертого туру АПЛ

Арсенал на своєму полі приймав Фулхем. Зустріч завершилася вольовою перемогою "канонірів" з рахунком 2:1.

Вперше цього сезону АПЛ український захисник Арсеналу Олександр Зінченко не потрапив у старт. Перед матчем з Фулхемом стало відомо, що у гравця легке розтягнення зв'язок лівого коліна.

Першим відзначився Фулхем. На 56-й хвилині Александар Мітрович зблизька був точним.

Господарі відігралися через вісім хвилин. Букайо Сака віддав передачу на Мартіна Едегора і той завдав результативного удару з-за меж штрафного майданчика.

На 86-й хвилині Габріел приніс перемогу Арсеналу, відправивши м'яч у ворота Фулхема після кутового.

Таким чином, Арсенал здобув четверту перемогу поспіль і посідає перше місце у турнірній таблиці.