1

Відео шедеврів Безуса та Коноплянки: українці відзначилися у європейських чемпіонатах

Футбол 09:38 - 04 вересня 2022

Команди українських гравців перемогли своїх суперників

У матчі другого туру чемпіонат Кіпру Омонія на своєму полі обіграла АЕК із Ларнаки з рахунком 3:2. Український півзахисник господарів Роман Безус забив неймовірний м'яч, який став для нього дебютним за Омонію.

На 35-й хвилині український хавбек ударом через себе відкрив рахунок у цьому матчі. У таблиці чемпіонату Кіпру команда Безуса посідає 7 місце, маючи в активі 3 очки.

Roman Bezus opened his Omonoia account with the opening goal in his team’s 3-2 win over AEK@ZoryaLondonsk @ukrfut24 pic.twitter.com/G5P4y9dQWE

— Shoot The Defence Media Network (@ShootTheDefence) September 3, 2022

У рамках восьмого туру чемпіонату Польщі Краковія розгромила Ракув з рахунком 3:0. Півзахисник краківської команди Євген Коноплянка оформив чудовий гол.

Українець поклав красивий м'яч ударом зі штрафного, забивши у другому матчі поспіль. 32-річного Коноплянку було замінено на 74-й хвилині. Ще один українець – Владислав Кочергін, вийшов у стартовому складі Ракува та був замінений на 76-й хвилині.

Feast your eyes on Konoplyanka’s stunning free kick!

Rolling back the years in Poland this season 🎯🎯🎯

What a hit! 🇺🇦🇵🇱 pic.twitter.com/JoAxIkdLRs

— Zorya Londonsk (@ZoryaLondonsk) September 3, 2022

Наразі Краковія посідає третє місце у турнірній таблиці Екстракляси, набравши 13 очок у восьми матчах. Ракув йде на шостій позиції, маючи у своєму активі 13 очок.