1

Вольова перемога у меншості. Металіст обіграв Олександрію та вийшов на друге місце

Футбол 17:18 - 05 вересня 2022

Зіграно заключний матч третього туру УПЛ

У Києві на НСК "Олімпійський" Олександрія зустрічалася з Металістом. Матч завершився вольовою перемогою харківської команди з рахунком 3:1.

Олександрія відкрила рахунок на 11-й хвилині завдяки влучному удару Калітвінцева. За десять хвилин паритет відновив Панасенко.

На 35-й хвилині Металіст залишився у меншості після вилучення Пороха. Однак у другому таймі харківська команда забила ще два м'ячі та здобула три очки.

Металіст набрав сім очок і вийшов на друге місце у турнірній таблиці УПЛ. Олександрія посідає сьоме місце, маючи у своєму активі шість очок.

Чемпіонат України

3-й тур

Олександрія – Металіст – 1:3

Голи: Калітвінцев, 11 (1:0). Панасенка, 21 (1:1). Прядуна, 64 (1:2). Мизюк, 72 (1:3).