1

Ліга чемпіонів. Наполі знищив Ліверпуль, розгромні перемоги Барселони, Спортінга та Аякса

Футбол 23:59 - 07 вересня 2022

Зіграно матчі першого туру ЛЧ

Наполі на своєму полі розгромив Ліверпуль з рахунком 4:1. Господарі поля у першому таймі забили три м'ячі, а у другому команди відзначилися по разу.

Барселона на "Камп Ноу" знищила Вікторію Пльзень - 5:1. Зазначимо, що перший хет-трик за каталонців оформив Роберт Левандовськи.

В інших матчах дня Спортінг на виїзді обіграв Айнтрахт (3:0), Аякс розгромив Рейнджерс (4:1), Баварія на виїзді перемогла Інтер з рахунком 2:0.

Брюгге на своєму стадіоні мінімально переграв Байєр із рахунком 1:0. Український нападник Роман Яремчук вийшов на заміну на 64 хвилині. Ще один українець – Едуард Соболь вийшов на заміну на 89 хвилині.

Ліга чемпіонів

1-й тур

Група А

Наполі – Ліверпуль – 4:1

Голи: Зеліньски, 5 (1:0). Замбо-Ангісса, 31 (2:0). Сімеоні, 44 (3:0). Зеліньски, 47 (4:0). Луїс Діас, 49 (4:1).

Аякс – Рейнджерс – 4:0

Голи: Альварес, 17 (1:0). Бергхюйс, 32 (2:0). Кудус, 33 (3:0). Бергвейн, 80 (4:0).

Група В

Атлетіко – Порту – 2:1

Голи: Ермосо, 90+2 (1:0). Урібе, 90+6 – з пенальті (1:1). Грізманн, 90+11 (2:1).

Брюгге – Байєр – 1:0

Гол: Сілла, 42.

Група С

Барселона – Вікторія Пльзень – 5:1

Голи: Кессьє, 13 (1:0). Левандовськи, 34 (2:0). Сікора, 44 (2:1). Левандовськи, 45+3 (3:1). Левандовськи, 67 (4:1). Торрес, 71 (5:1).

Інтер – Баварія – 0:2

Голи: Сане, 25 (0:1). Дамброзіо, 66 – у свої ворота (0:2).