1

Жорже Жезуш: "Чи прийнято це в Україні, але гравці не повинні так поводитися"

Футбол 09:58 - 09 вересня 2022

Наставник Фенербахче оцінив гру з Динамо Київ (2:1) у 1-му турі групового турніру Ліги Європи

Жезуш

УЕФА. Жорже Жезуш

Португалець Жорже Жезуш розкритикував гру української команди та висловив незгоду з наставником Динамо Мірчею Луческу, який після гри звинуватив стамбульський клуб у навмисній грубості.

"Динамо в першому таймі зупиняло наші атаки за допомогою тактичних фолів. Вже до 10-ї хвилини динамівці зробили 8 фолів, а на 25-й хвилині їхній воротар почав тягти час. Такого не повинно бути. Не знаю, чи прийнято це в Україні, але гравці не повинні так поводитися, а моя команда билася до кінця, щоб виграти цей матч, вони застосовували техніко-тактичні принципи якнайкраще.

Я дуже поважаю Луческу. Це тренер, який доказав свою кваліфікацію, але я можу дати йому пораду: нехай подивиться статистику матчу та побачить, скільки фолів було у гравців Динамо. Їхня медична бригада виходила на поле 8 разів. Не знаю, як він дивився матч, але гадаю, що він його погано проаналізував. Я поважаю його думку, але я не згоден. Динамо постійно намагалося зупиняти гравців Фенербахче за допомогою фолів, особливо у перші півгодини. Крім того, їхній воротар постійно лежав на газоні, щоб тягнути час. Не знаю, як він бачить матч, але я поважаю його думку. У нього своя думка, у мене своя, але коли він подивиться на статистику, то побачить, що він неправий.

Я не спілкувався з Луческу, навіть не бачив його. Якби ми зустрілися, я не говорив би з ним про це. Я можу зрозуміти Луческу, їм довелося грати дуже агресивно, щоб зупинити Фенербахче. Тому вони часто фолили. То була стратегія, яку вони обрали. А арбітр дозволяв. Кожен тренер має свою стратегію. Він вважав, що це найкращий спосіб. У мене немає коментарів щодо цього. Я думаю прямо протилежне його думці. За весь матч Динамо зробило 20 фолів. Нам довелося адаптуватися до цієї ситуації, щоб зберегти рівновагу у матчі", - заявив Жезуш за підсумками зустрічі Фенербахче - Динамо Київ.

15 вересня у 2-му турі Лізі Європи Фенербахче зіграє в гостях з Ренном, а Динамо Київ прийме у Кракові АЕК із Ларнаки.

Джерело: ФК Фенербахче