1

Дебютний гол Ярмоленка. Аль-Айн Реброва знищив Аль-Дафру

Футбол 18:57 - 10 вересня 2022

Команда українців вийшла на третє місце

У рамках другого туру чемпіонату Об'єднаних Арабських Еміратів Аль-Айн на своєму стадіоні приймав клуб Аль-Дафра. Команда Сергія Реброва розгромила суперника з рахунком 7:0.

На 35-й хвилині вінгер Аль-Айна Андрій Ярмоленко відправив м'яч у ворота Аль-Дафри. Для капітана збірної України це дебютний гол у чемпіонаті ОАЕ у складі Аль-Айну. Також Ярмоленко зробив асист у останньому забитому м'ячі команди.

Зазначимо, що наприкінці першого тайму червону картку отримав гравець Аль-Дафри Амесімеку.

На даний момент Аль-Айн посідає третє місце у турнірній таблиці чемпіонату ОАЕ, набравши чотири очки у двох матчах.

Чемпіонат ОАЕ

2-й тур

Аль-Айн – Аль-Дафра – 7:0

Голи: Лаба, 11 (1:0). Лаба, 29 (2:0). Ярмоленко, 35 (3:0). Лаба, 43 (4:0). Лаба, 68 (5:0). Арболеда, 81 (6:0). Рахімі, 89 (7:0).