1

Результативний дебют. Кухаревич допоміг Хіберніану здобути вольову перемогу над Абердіном

Футбол 20:19 - 17 вересня 2022

Українець зіграв перший матч за нову команду

У рамках восьмого туру чемпіонату Шотландії Хіберніан на своєму стадіоні приймав Абердін. Поєдинок завершився вольовою перемогою господарів з рахунком 3:1.

У стартовому складі Хіберніана дебютував український нападник Микола Кухаревич.

Господарі пропустили м'яч на 4-й хвилині, але зуміли відігратися наприкінці першого тайму. На 63-й хвилині вперед господарів вивів Кемпбелл. За десять хвилин Кемпбелл оформив дубль, якому асистував Кухаревич.

Зазначимо, що українця було замінено на 85-й хвилині на Хендерсона.

Хіберніан здобув другу перемогу поспіль і піднявся на четверте місце у турнірній таблиці, набравши 11 очок у семи матчах.

Кухаревич перейшов до Хіберніана на початку вересня, підписавши орендну угоду до кінця поточного сезону. Контракт 21-річного українця належить Труа.