Мінімальна поразка. Молодіжна збірна України програла Словаччині у плей-офф відборі Євро-2023

Футбол 21:08 - 23 вересня 2022

Команди забили п'ять м'ячів

Молодіжна збірна України зіграла перший матч плей-офф відбору Євро-2023 проти команди Словаччини. Поєдинок пройшов у Жиліні та завершився поразкою синьо-жовтих з рахунком 2:3.

Господарі забили першими. На 10-й хвилині Трубін відбив пенальті, але Суслов добив м'яч у ворота. Через сім хвилин Україна зрівняла завдяки влучному удару В'юнника.

На початку другого тайму Словаччина вийшла вперед, відзначився Стрелец. На 49-й хвилині синьо-жовті знову відігралися. М'яч зблизька забив Криськів. За чотири хвилини словаки забили переможний м'яч. Дубль оформив Стрелец.

Матч-відповідь пройде 27 вересня в польському місті Бельсько-Бяла на Муніципальному стадіоні.

Плей-офф відбору Євро-2023

Перший матч

Словаччина U-21 – Україна U-21 – 3:2

Голи: Суслов, 10 (1:0). В'юнник, 17 (1:1). Стрелец, 46 (2:1). Криськів, 49 (2:2). Стрелец, 53 (3:2).