Соболь визнаний найкращим гравцем матчу Брюгге - Мехелен

Футбол 10:18 - 02 жовтня 2022

Українець відіграв весь поєдинок

Український захисник Едуард Соболь забив м'яч у десятому турі чемпіона Бельгії та допоміг Брюгге здобути розгромну перемогу над Мехеленом (3:0).

Соболь вийшов у стартовому складі Брюгге і на початку другого тайму відправив м'яч у дев'ятку воріт Мехелена зі штрафного.

Авторитетні статистичні портали Whoscored та Sofascore оцінили дії українця відмітками 8,4 та 8,3 відповідно. Це найкращі показники серед усіх гравців матчу.

За 90 хвилин на полі Соболь забив гол, двічі виніс м'яч, чотири рази відібрав його, 88 разів торкнувся сфери, віддав 55 точних передач із 63 (87%), у тому числі дві ключові, і завдав одного удару по воротах.

На даний момент Брюгге посідає третє місце у турнірній таблиці чемпіонат Бельгії, набравши 22 очки у десяти матчах.