Чорноморець у меншості програв Олександрії, втративши двох воротарів під час матчу

Футбол 17:03 - 02 жовтня 2022

Одеська команда ще не вигравала цього сезону УПЛ

У матчі п'ятого туру української Прем'єр-ліги одеський Чорноморець зустрічався з Олександрією. Поєдинок завершився перемогою олександрійської команди з рахунком 2:1.

Додамо, що Чорноморець із 49-ї хвилини грав у меншості після вилучення голкіпера Дмитра Непогодова. А за сім хвилин інший воротар "моряків" Євген Паст невдало наступив на ногу, після чого Чорноморцю довелося робити зворотну заміну голкіпера.

На щастя, Чорноморець заявив на гру третього воротаря Данила Варакуту, котрий дограв матч до фінального свистка.

Олександрія набрала 10 очок і посідає четверте місце. Чорноморець досі триває без перемог. Підопічні Романа Григорчука розташувалися на 15-му рядку, маючи у своєму активі два очки.