Футбол 15:00 - 19 листопада 2022

Визначився переможець першої частини сезону в УПЛ

Дніпро-1 - Шахтар

УПЛ

У центральному матчі 14-го туру української Прем'єр-ліги в Ужгороді стосунки з'ясували Дніпро-1 та Шахтар. До зустрічі підопічні Олександра Кучера підійшли лідерами таблиці, маючи в активі 32 пункти після 12 зустрічей. У "гірників" було 27 очок після 11 матчів. Опоненти зійшлися, за великим рахунком, за шість очок.

На 17-й хвилині донеччани вийшли вперед після голу у виконанні Мудрика, якому асистував Бондаренко. Але вже за чотири хвилини в рахунку було відновлено паритет – у Дніпра-1 забив Пихальонок з передачі Гуцуляка.

Нічийний результат протримався до 53-ї хвилини, поки Пихальонок не додав до голу асист на Довбика. 2:1 – на користь Дніпра-1. Більше голів у зустрічі забито не було.

Перемігши, команда Кучера з 35 очками в активі закріпилася на першій позиції в таблиці, де гарантовано перебуватиме до весни наступного року. У Шахтаря в активі, як і було, 27 пунктів та друге місце.

23 листопада Дніпро-1 зіграє з Олександрією, а на Шахтар чекає зустріч з Ворсклою. Це будуть заключні матчі команд у календарному 2022 році.