Рекордсмен Роналду. Збірна Португалії обіграла Гану на ЧС-2022

Футбол 20:30 - 24 листопада 2022

Усі м'ячі були забиті у другому таймі

У матчі першого туру групового етапу чемпіонату світу-2022 збірна Португалії зустрічалася із командою Гани. Поєдинок завершився перемогою португальців із рахунком 3:2.

На 65-й хвилині збірна Португалії здобула право на пенальті, який реалізував Роналду.

Через вісім хвилин Гана зуміла зрівняти рахунок у грі завдяки точному удару Андре Айю, але цього довго не вистачило. Спочатку на 78-й хвилині Жоау Фелікс знову вивів португальців уперед, а за дві хвилини Рафаель Леау збільшив перевагу номінальних господарів поля.

Наприкінці поєдинку Османа Букарі влучним ударом головою встановив остаточний рахунок.

Зазначимо, що Роналду став першим європейцем, котрий зумів зіграти на десяти великих турнірах у складі національної команди. Також португалець – перший футболіст, який зумів забити на п'яти різних чемпіонатах світу.

У другому турі Португалії зіграє з Уругваєм 28 листопада, а збірна Гани цього ж дня зустрінеться з Південною Кореєю.

Чемпіонат світу

Група Н

1-й тур

Португалія – Гана – 3:2

Голи: Роналду, 65 – з пенальті (1:0). Айю, 73 (1:1). Жоау Фелікс, 78 (2:1). Леау, 80 (3:1). Букарі, 89 (3:2).