1

Збірна Сенегалу перемогла команду Катару на ЧС-2022

Футбол 18:36 - 25 листопада 2022

Господарі мундіалю забили перший м'яч на турнірі

Сьогодні, 25 листопада, у матчі другого туру групового етапу чемпіонату світу-2022 збірна Катару зустрічалася з командою Сенегалу. Поєдинок завершився перемогою африканців з рахунком 3:1.

На 41-й хвилині нападник сенегальців Салернітани Булайє Діа відправив м'яч у ворота господарів.

Одразу після перерви форвард збірної Сенегалу Фамара Дьєду збільшив перевагу своєї команди.

На 78-й хвилині збірна Катару забила перший м'яч на ЧС-2022, відзначився Мохаммед Мунтарі.

Через п'ять хвилин сенегальський форвард Бамба Дьєнг і встановив остаточний рахунок.

У третьому турі групової стадії чемпіонату світу збірна Катару зіграє з Нідерландами, а сенегальці зустрінуться з Еквадором. Обидва поєдинки відбудуться 29 листопада.