1

Перший гол Левандовськи на ЧС. Збірна Польщі перемогла Саудівську Аравію

Футбол 17:40 - 26 листопада 2022

Саудити не реалізували пенальті

У матчі другого туру чемпіонату світу-2022 збірна Польщі зустрічалася із командою Саудівської Аравії. Поєдинок завершився перемогою поляків із рахунком 2:0.

Поляки забили першим ударом у площину воріт суперника на 39-й хвилині, відзначився Зеліньски.

У компенсований до першого тайму час Саудівська Аравія отримала право на пенальті, але польський голкіпер Войцех Щенсни відбив удар Аль-Давсарі та добивання у виконанні Аль-Брейка.

На 83-й хвилині Левандовськи забив другий м'яч у ворота саудитів. Цей гол став для Роберта першим у кар'єрі на чемпіонатах світу.

Збірна Польщі набрала чотири очки у двох стартових матчах і вийшла на перше місце у групі, а в активі Саудівської Аравії залишилося три залікові пункти.

У третьому турі групової стадії чемпіонату світу поляки зіграють проти збірної Аргентини, а аравійці зустрінуться з командою Мексики. Обидва матчі відбудуться у середу, 30 листопада.