Футбол 19:09 - 01 грудня 2022

Команди провели відкладений матч 7-го туру УПЛ

Зоря - Колос

УПЛ

Зустріч луганської Зорі та Колосу з Ковалівки, яка відбулася на столичному стадіоні "Динамо" імені Лобановського, тривала більше ніж 90 хвилин. Точніше, команди то відіграли саме стільки, але в середині другого їм довелося зробити паузу через масштабну повітряну тривогу, а на 84-й хвилині на арені згасло світло. Темрява тривала недовго, а догравали матч команди під освітлення від дизель-генераторів.

Найсильнішого ж Зоря та Колос не визначили – нічия 2:2. Номінальні гості двічі вели у рахунку, але луганчани обидва рази відігравалися.

У таблиці УПЛ Зоря з 28 очками посідає 4 місце, у Колос 20 пунктів та 5 позиція.

Українська Прем'єр-Ліга. Матч 7-го туру

Зоря – Колос – 2:2

Голи: Болбат, 10 (0:1). Булеца, 19 пенальті (1:1). Чоботенко, 52 (1:2). Кірюханцев, 63