1

Збірна Японії обіграла Іспанію, Німеччина перемогла Коста-Ріку, але не вийшла у плей-офф ЧС-2022

Футбол 00:50 - 02 грудня 2022

Німецька команда на другому поспіль мундіалі не може вийти із групи

Відбулися матчі третього туру чемпіонату світу-2022 у групі Е.

Збірна Іспанії програла Японії з рахунком 1:2. Іспанці відкрили рахунок у першому таймі, проте на початку другого тайму пропустили два м'ячі.

У паралельному поєдинку збірна Німеччини обіграла Коста-Ріку – 4:2.

У підсумку Японія посіла перше місце у групі Е, набравши шість очок. На другому місці фінішувала Іспанія (4 очки). Німеччина – третя (4 очки), а Коста-Ріка посіла четвертий рядок із трьома очками.

У 1/8 фіналу ЧС-2022 збірна Іспанії зіграє з командою Марокко, а японці зустрінуться із хорватами. Німеччина на другому поспіль мундіалі не змогла вийти із групи.

Чемпіонат світу

Група Е

3-й тур

Японія – Іспанія – 2:1

Голи: Мората, 11 (0:1). Доан, 48 (1:1). Танака, 51 (2:1).

Коста-Ріка – Німеччина – 2:4

Голи: Гнабрі, 10 (0:1). Техеда, 58 (1:1). Нойєр, 70 (2:1). Хаверц, 73 (2:2). Хаверц, 85 (2:3). Фюлькруг, 89 (2:4).