1

Мессі обійшов Марадону. Збірна Аргентини перемогла Австралію і вийшла до 1/4 фіналу ЧС-2022

Футбол 22:59 - 03 грудня 2022

Аргентинці пройшли до наступного етапу турніру

Сьогодні, 3 грудня, відбувся матч 1/8 фіналу чемпіонату світу-2022, у якому збірна Аргентини обіграла команду Австралії з рахунком 2:1.

Аргентинці відкрили рахунок наприкінці першого тайму, відзначився Месії, для якого цей м'яч став першим у кар'єрі на стадії плей-офф чемпіонатів світу.

Також форвард аргентинців обійшов легендарного Дієго Марадону у списку найкращих бомбардирів в історії збірної Аргентини. Тепер у Мессі стало 9 м'ячів, а у Марадони – 8.

У другому таймі команди обмінялися забитими м'ячами. Таким чином, Аргентина вийшла до чвертьфіналу ЧС-2022, де зіграє з командою Нідерландів.