Збірна Португалії розгромила Швейцарію завдяки хет-трику Рамуша, який замінив Роналду

Футбол 22:54 - 06 грудня 2022

Португальці без проблем пройшли до наступного раунду турніру

Збірна Португалії розгромила Швейцарію завдяки хет-трику Рамушу, який замінив Роналду

Сьогодні, 6 грудня, у поєдинку 1/8 фіналу збірна Португалії зустрічалася із командою Швейцарії. Матч завершився впевненою перемогою португальців із рахунком 6:1.

Сенсація у цьому матчі прогриміла ще до стартового свистка. Тренер Фернанду Сантуш залишив Роналду на лаві запасних, який до сьогоднішнього дня виходив у старті у 31 матчі поспіль на ЧС та Євро.

Замість зіркового португальця вперше в основі збірної Португалії вийшов Гонсалу Рамуш, якому судилося стати героєм матчу проти Швейцарії.

21-річний форвард оформив хет-трик у ворота швейцарців та зробив один асист. Ще по одному м'ячу забили Пепе, Геррейру та Леау. У складі Швейцарії відзначився Аканджі.

Зазначимо, що Роналду все ж таки з'явився на полі. На 73-й хвилині він вийшов на заміну замість Жоау Феліша.

У чвертьфіналі Португалія зіграє із командою Марокко. Поєдинок відбудеться 10 грудня.

Чемпіонат світу

1/8 фіналу

Португалія – Швейцарія – 6:1

Голи: Рамуш, 17 (1:0). Пепе, 33 (2:0). Рамуш, 51 (3:0). Геррейру, 55 (4:0). Аканджі, 58 (4:1). Рамуш, 67 (5:1). Леау, 90+2 (6:1).