Арсенал може відмовитися від підписання Мудрика у січні
"Каноніри" шукають форварда

Фото: ФК Шахтар
Головний тренер Арсеналу Мікель Артета сподівається знайти заміну травмованому нападникові Габріелю Жезусу, який кілька днів тому переніс операцію та відновлюватиметься близько трьох місяців.
За даними football.london, Арсенал у зимове трансферне вікно має намір придбати ще одного форварда, і вже є два очевидні кандидати.
Одним із них є Жуан Фелікс із Атлетико. У португальського форварда непрості стосунки з головним тренером Дієго Сімеоне та нестача ігрового часу змусили його шукати вихід.
Другий вибір – Теммі Абрахам. За даними італійських ЗМІ, Рома готова продати нападаючого приблизно за 45 мільйонів євро.
Раніше повідомлялося, що Арсенал планував придбати Михайла Мудрика в січні. Шахтар погоджується оформити
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!