11 квітня, неділя
10 квітня, субота

Мюнхенська перестрілка. Баварія та ПСЖ виявили сильнішого у матчі з п'ятьма голами

Футбол 23:53 - 07 квітня 2021 0

Німецька та французька команди провели перший чвертьфінальний поєдинок Ліги чемпіонів

Світлина: Твіттер Баварії / автор невідомий

Швидкий гол Мбаппе та "постріл" Маркіньоса у середині першого тайму дали парижанам комфортну форму. Втім, ще до перерви Шупо-Мотінг зміг один гол відіграти. 1:2.

У дебюті другого тайму Мюллер паритет у рахунку відновив - 2:2. Але за вісім хвилин Мбаппе, оформивши дубль, знову вивів ПСЖ вперед, та, як виявилося, приніс своїй команді гостьову перемогу. 3:2.

13 квітня у Парижі клуби проведуть матч-відповідь 1/4-ъ чемпіонського клубного турніру.

Ліга чемпіонів. 1/4 фіналу. Перша гра

Баварія - ПСЖ - 2:3

Голи: Мбаппе, 3 (0:1). Маркіньос, 28 (0:2). Шупо-Мотінг, 37 (1:2). Мюллер, 60 (2:2). Мбаппе, 68 (2:3).

Баварія: Нойєр, Павар, Люка Ернандес, Алаба, Зюле (Боатенг, 42), Сане, Горетцка (Девіс, 33), Коман, Мюллер, Шупо-Мотінг, Кімміх.

ПСЖ: Навас, Діалло (Баккер, 46), Маркіньос (Еррера, 30), Дагба, Кімпембе, Гуйє, Ді Марія (Кін, 71), Данилу Перейра, Дракслер, Мбаппе, Неймар (Рафінья, 90).