15 травня, субота

Майже без шансів для аутсайдера. Челсі на класі переграв Порту

Футбол 23:50 - 07 квітня 2021 0

Команда Тухеля зробила величезний крок до півфіналу

Челсі впевнено переграв Порту (2:0) в номінально виїзному матчі 1/4 фіналу, який проходив в Севільї.

У першій половині матчу у команд було мінімум моментів, але на 35-й хвилині Мейсон Маунт отримав м'яч від Жоржиньо, увірвався в штрафну зону і класно пробив з гострого кута.

Після цього Порту володів територіальною перевагою, але на 85-й хвилині португальці пропустили контратаку лондонців, в результаті якої Бен Чілуелл обійшов голкіпера і пробив у порожні ворота.

Ліга чемпіонів. 1/4 фіналу. Перший матч.

Порту - Челсі 0:2
Голи: Маунт, 32' (0:1) - Чілуелл, 85' (0:2)

Порту: Марчесін - Манафа (Франсішку Консейсау, 83), Vбембе, Пепе, Санусі - Корона, Груйіч, Урібе, Отавіо (Тоні Мартінес, 83) - Марега (Вієйра, 83), Луїш Діас

Челсі: Менді - Джеймс (Тьяго Сільва, 80), Аспілікуета, Крістенсен, Рюдігер, Чілуелл - Жоржиньо, Ковачич (Емерсон, 90+2) - Маунт (Канте, 80), Гаверц (Жиру, 65), Вернер (Пулішіч, 65 )

Матч-відповідь відбудеться наступного вівторка, 13 квітня. Гра також пройде в Севільї.