Артета: "Я швидше засмучений підсумковим результатом, але не грою"

Футбол 06:10 - 09 квітня 2021

Головний тренер Арсенала - про втрачену перемогу

Getty Images/Global Images Ukraine. Мікель Артета

У першому матчі 1/4 фіналу Ліги Європи лондонський Арсенал на четвертій компенсованій до другого тайму хвилині пропустив гол від Славії, через що зустріч завершилася з рахунком 1:1, який напевно влаштовує чеський клуб.

Втім, команда Мікеля Артети все ще залишається фаворитом в боротьбі за путівку у півфінал турніру. Однак сам наставник "канонірів" все ж перебував не в найкращому настрої після поєдинку на Емірейтс.

"Я швидше засмучений підсумковим результатом, але не грою. Тепер нам потрібно виграти матч у наступний четвер. Ми налаштовані на перемогу. Нам потрібно забивати - ми робили це у минулому й повинні зробити це знову.

Ми повністю контролювали матч. Ми забили гол, який так хотіли, але також втратили кілька відмінних моментів. При кутовому все може трапитися. Їхній гол, звичайно, змінює все відчуття після гри", - сказав Артета.

Матч-відповідь 1/4 фіналу відбудеться в Чехії 15 квітня. Арсенал влаштує як будь-яка перемога, так і результативна нічия з великим рахунком (2:2 і більше).