Луїш Кампуш назвав ім'я нового головного тренера ПСЖ. Знаменитий фахівець поїде до Парижа?
Все вказує на те, що Крістоф Гальтьє втратить роботу в ПСЖ після закінчення сезону

Фото: ФК Рома
Як повідомляє журналіст Лоїк Танзі з L'Equipe, Луїш Кампуш хотів би найняти Жозе Моурінью замість француза.
Минулого літа у клубі із французької столиці відбулися великі зміни. Леонардо втратив посаду спортивного директора. Його обов'язки в основному взяв на себе Кампуш.
Саме португалець найняв Крістофа Гальтьє, з яким він працював у Ліллі. Однак пригоди тренера в ПСЖ безумовно менш вдалі.
Тренер французів на минулій пресконференції запевнив, що наступного сезону, як і раніше, хоче працювати в Парижі. Він стверджував, що планує літні трансфери з Кампушем.
Як повідомляє L'Equipe, правда зовсім в іншому. За словами відомого французького видання, між директором ПСЖ та нинішнім тренером стався розкол.
Кампуш хоче найняти нового тренера влітку. Він навіть має кандидата. Це Жозе Моурінью, який нині керує італійською Ромою.
Водночас, до такого сценарію ще досить далеко. ПСЖ не веде жодних переговорів із Моурінью. Поки що парижани не пов'язувалися з жодним іншим тренером.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!