Ось це битва! Шахтар розгромив Маріуполь в дербі

Футбол 15:50 - 10 квітня 2021 0

Успіх в принциповому дербі

Сайт Шахтаря/автор невідомий

Шахтар в Києві на НСК Олімпійський розгромив Маріуполь (3: 0) в матчі 21-го туру УПЛ.

Ще в першому таймі Маріуполь, який був знекровлений відсутністю 13 гравців, які належать Шахтарю, пропустив двічі. На 34-й хвилині рахунок відкрив Жуніор Мораес, а через три хвилини відзначився Манор Соломон. Ближче до кінця гри точку в дербі з пенальті поставив все той же Мораес.

Натуралізований бразилець вже в другому турі поспіль відрізняється дублем. У минулому турі він забив два м'ячі Ворсклі (2: 0).