Баварія напіврезервом не обіграла Уніон, Айнтрахт майже позбавив Дортмунд шансів на топ-4

Футбол 18:20 - 10 квітня 2021 0

Вогняне продовження 28-го туру Бундесліги

У Німеччині відбулися 4 матчі 28-го туру Бундесліги.

Баварія, яка грала без ряду лідерів і з трьома футболістами молодіжного складу, не зуміла на своєму полі переграти непоступливий Уніон (1:1). Єдиний м'яч Баварії на 68-й хвилині з передачі Томаса Мюллера забив 18-річний Джамал Мусіала, але в кінцівці матчу Інгвартсен зрівняв рахунок і створив сенсацію.

А ось у Франкфурті грали два претендента на місце в топ-4 Айнтрахт і Вольфсбург. Дортмундська Боруссія, яка йде п'ятою, сьогодні вболівала за "вовків", адже в разі їх перемоги могла наблизиться до Айнтрахту. Однак "орли" все ж здобули важливу для них перемогу. В стартові вісім хвилин команди обмінялися голами, а на перерву пішли за рахунку 2:1 на користь Айнтрахта. На першій же хвилині другого тайму Вольфсбург зрівняв, але Андре Сілва і Ерік Дурм вирвали три очки для команди Аді Гюттера. Гола Максиміліана Філіпа на останніх хвилинах Вольфсбургу не вистачило для камбека.

РБ Лейпциг взагалі без проблем впорався з Вердером 4:1, а Герта здебільшого не дотиснула Боруссію М (2:2).

Бундесліга. 28-й тур

Баварія - Уніон 1:1
Гол: Мусіала, 68' (1:0) - Інгвартсен, 84' (1:1)

Вердер - РБ Лейпциг 1:4
Голи: Ольмо, 23' (0:1) - Сорлот, 32' (0:2) - Сорлот, 41' (0:3) - Рашіца (пен), 61' (1:3) - Забітцер, 63' (1:4)

Айнтрахт - Вольфсбург 4:3
Голи: Баку, 6' (0:1) - Камада, 8' (1:1) - Йович, 27' (2:1) - Вегхорст, 46' (2:2) - А. Сілва , 54' (3:2) - Ерік Дурм, 61' (4:2) - Філіп, 85' (4:3)

Герта - Боруссія М 2:2
Голи: Аскасібар, 23' (1:0) - Плеа, 27' (1:1) - Штіндль (пен), 38' (1:2) - Кордоба, 49' (2:2)

О 19:30 дортмундська Боруссія на виїзді почне матч проти Штутгарта.