13 травня, четвер

Помста за 2:7. Ліверпуль переграв Астон Віллу

Футбол 18:57 - 10 квітня 2021 0

Перша в 2021 перемога на Енфілді

Ліверпуль на своєму полі зумів обіграти Астон Віллу (2:1) в матчі 31-го туру англійської Прем'єр-ліги.

Рахунок в матчі на 43-й хвилині відкрив форвард гостей Оллі Воткінс, який прошив Аліссон класним ударом з лінії штрафної зони.

Однак після перерви "червоним" вдалося все перевернути в свою користь. На 57-й хвилині Мохамед Салах класно зіграв на добиванні, вразивши порожні ворота, а на останніх хвилинах Трент Александер-Арнольд обвідним дальнім ударом приніс мерсисайдцям дуже важливі три очки.

Ця перемога стала для Ліверпуля першою на Енфілді в 2021 році.

АПЛ. 31-й тур

Ліверпуль - Астон Вілла 2:1
Голи: 43' Воткінс (0:1) - Салах, 57' (1:1) - Александер-Арнольд, 90+1' (2: 1)

Ліверпуль: Аліссон, Александер-Арнолд, Філліпс, Кабак (Шакірі, 89), Робертсон, Фабіньо, Мілнер, Салах, Вейналдум (Тіаго Алькантара, 70), Жота, Фірміно (Мане, 75)

Астон Вілла: Мартінес, Мінгз, Таргетт, Конса, Кеш, Макгінн, Накамба (Барклі, 66), Дуглас Луїс, Трезеге (Ремзі, 82), Траоре (Ель-Газі, 68), Воткінс

У режимі Live Ліверпуль піднявся на четверте місце, але його можуть випередити Челсі і Вест Хем.