Динамо завдало Дніпру-1 першої поразки у 2021 році

Футбол 18:51 - 10 квітня 2021 0

Команда Мірчі Луческу вивозить із Дніпра три очки

ФК Динамо Київ/автор невідомий

На Дніпро-Арені відбувся центральний поєдинок 21-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги, в якому місцевий Дніпро-1 зазнав першої поразки у 2021 році, поступившись київському Динамо.

До 58 хвилини була рівна гра, поки Віталій Миколенко ефектним ударом з льоту не відкрив рахунок у матчі. Через три хвилини Артем Довбик заробив вилучення після відмашки від Забарного, і Динамо залишалося лише на класі довести матч до перемоги.

Фінальним акордом став гол Сергія Сидорчука, який на 67-й хвилині встановив остаточний рахунок - 2:0. Команда Мірчі Луческу продовжує очолювати турнірну таблицю з семиочковою відривом від «Шахтаря», з яким наступного тижня зіграє у 22-му турі.

Чемпіонат України. Прем'єр Ліга. 21 тур.

Динамо - Дніпро-1 - 2:0

Голи: Миколенко (58), Сидорчук (67)

Динамо: Бущан, Миколенко (Сідклей, 86), Сирота, Забарний, Тимчик, Сидорчук, Шапаренко (Шепелєв, 59), Де Пена (Родрігеш, 59), Караваєв, Буяльський, Бесєдін (Супряга, 72)

Дніпро-1: Юрчук, Тейлор, Дуглас, Логінов, Сваток (Хобленко, 65), Ді Франко (Ярмолюк, 89), Ігнатенко (Батагов, 73), Цуріков, Чуже (Білл, 89), Когут (Назаренко, 73), Довбик

Вилучення: Довбик (61, дві жовті картки)