Не помітивши візаві. Десна розгромила Олександрію

Футбол 21:33 - 10 квітня 2021 0

У Чернігові завершився поєдинок 21 туру УПЛ

Світлина: УПЛ / автор невідомий

В середині першого тайму гостей з Олександрії вперед вивів Ковалець. Але за чотири хвилини "сіверяни" паритет відновили, а на початку другої 45-хвилинки Тотовицький вивів Десну вперед. 2:1.

На досягнутому господарі не заспокоїлися. На 78-й хвилині удар Гуцуляка перевагу чернігівців зміцнив, а в компенсований час Тотовицький, оформивши дубль, довів перевагу господарів до великої - 4:1.

У таблиці української Прем'єр-ліги Десна займає 3 місце із 36 очками, Олександрія сьома, маючи 26 пунктів.

Чемпіонат України. 21-й тур

Десна - Олександрія - 4:1

Голи: Ковалець, 29 (0:1). Імереков, 33 (1:1). Тотовицький, 54 (2:1). Гуцуляк, 78 (3:1). Тотовицький, 90+4 (4:1).

Десна: Литовка, Імереков, Тамм, Сухоцький, Конопля, Огиря, Домбровський, Гуцуляк, Тотовицький, Калитвинцев (Гітченко, 86), Безбородько (Картушов, 75).

Олександрія: Паньків, Лучкевич, Бондаренко, Вантух, Бухал (Гречишкін, 75), Банада, Шастал (Устименко, 75), Трет’яков (Глоба, 87), Ковалець (Стецков, 64), Дубра, Сітало.