13 травня, четвер

Холодний душ для Кумана. Барселона програла в Ель Класико

Футбол 23:52 - 10 квітня 2021 0

Під акомпанемент страшенної зливи Реал виходить в лідери Ла Ліги!

Реал на своєму полі переграв Барселону (2: 1) в центральному матчі 30-го туру Ла Ліги.

У першому таймі мадридці просто зім'яли свого принципового суперника, відзначившись двічі. На 13-й хвилині дуже красивий гол вдався Каріму Бензема, який п'ятою переправив м'яч у ворота в результаті прострілу Лукаса Васкеса. А вже на 28-й хвилині Тоні Кроос пробив зі штрафного, а м'яч рикошетом від двох гравців Барселони влетів у ворота.

Після перерви каталонці все ж перехопили перевагу, зумівши відігратися на 60-й хвилині. Свій дебютний гол в Ель Класико після прострілу з лівого флангу забив захисник Оскар Мінгеса.

У кінцівці матчу Каземіро залишив Реал вдесятьох, але скористатися чисельною перевагою команда Рональда Кумана не встигла.

Починаючи з середини першого тайму, в Мадриді почалась страшна злива, яка супроводжувала команди до самої останньої хвилини.

Ла Ліга. 30-й тур

Реал - Барселона 2:1
Голи: Бензема, 13' (1:0) - Кроос, 28' (2:0) - Мінгеса, 60' (2:1)

Реал: Куртуа - Лукас Васкес (Одріосола, 43), Мілітао, Начо, Менді - Модріч, Каземіро, Кроос (Іско, 72) - Вальверде (Асенсио, 61), Бензема (Маріано Діас, 72), Вінісіус Жуніор (Марсело, 72)

Барселона: тер Штеген - Дест (Грізманн, 46), Мінгеса, Араухо (Моріба, 72), Ленгле, Альба - Бускетс (Серхі Роберто, 64), де Йонг, Педрі (Трінкау, 81) - Мессі, Дембеле (Брейтуейт, 81)

Ця перемога дозволила Реалу як мінімум до завтрашнього дня вийти в лідери Ла Ліги. У нього стільки ж очок, скільки у Атлетіко - по 66. Однак "матрацники" завтра зіграють з Бетісом. У Барселони на одне очко менше.