Наш дубль. Голи Безуса допомогли Генту у матчі чемпіонату Бельгії

Футбол 23:58 - 10 квітня 2021 0

"Буйволи" здобули перемогу в домашній грі 33 туру Ліги Жюпіле

Світлина: Твіттер Гента / автор невідомий

В гості до Генту завітав Шарлеруа, та отримав великі неприємності. Вже до восьмій хвилині зустрічі Гент вів у рахунку 2:0. Обидва голи забив українець Безус. Спочатку він на 4-й хвилині відкрив рахунок у поєдинку з передачі співвітчизника й тезки Яремчука, а чотири хвилини згодом оформив дубль, реалізувавши пенальті - 2:0.

По перерви вирішений результат матчу на користь Гента до остаточної великої перемоги довели голи у виконанні Тіссудалі та Де Брюна. 4:0.

Перемігши, Гент у таблиці чемпіонату Бельгії займає 9 місце із 46 очками. Він лише за додатковими показниками поступається Зюльте-Варегему, який йде на 8 позиції, що дає право продовжити боротьбу у сезоні за путівку до Ліги Європи.

Чемпіонат Бельгії. 33-й тур

Гент - Шарлеруа - 4:0

Голи: Безус, 4 (1:0). Безус, 8 пенальті (2:0). Тіссудалі, 64 (3:0). Де Брюн, 86 (4:0).

Серкль Брюгге - Хеверлі - 3:0

Голи: Угбоя, 44 (1:0). Угбоя, 56 (2:0). Таравел, 73 (3:0).

Вилучений Хоггас, 33 (Серкль Брюгге).

Мехелен - Зюльте-Варегем - 4:2

Голи: Сторм, 30 (1:0). Сторм, 33 (2:0). Брюно, 64 (2:1). Дрейф, 66 (3:1). Брюно, 78 (3:2). Де Камарго, 80 (4:2).