Довгоочікувана перемога Шальке, пізній успіх Майнца

Футбол 21:17 - 11 квітня 2021

Клуб з Гельзенкірхена перервав "чорну смугу" невдач

Світлина: Твіттер Майнца / автор невідомий

У домашній грі 28 туру чемпіонату Німеччини "кобальтові" прийняли Аугсбург, та здобули мінімальну перемогу - 1:0. Цей виграш перервав 12-матчеву серію Шальке без перемог (3 нічиї, 9 поразок). Втім, незважаючи на успіх, команда залишилася на останньому, 18-му, місці у турнірній таблиці, маючи в активі 13 пунктів.

У Кельні місцевий однойменний клуб зустрічався з Майнцом. До перерви суперники обмінялися голами, а у першій половині другої 45-хвилинки господарі вийшли вперед. Але це не гарантувало їм перемогу. Незабаром гравці Майнца рахунок зрівняли, а у компенсований час удар Баррейро приніс гостям перемогу - 3:2.

У таблиці Бундесліги Кельн залишається передостаннім - він 17-й з 23 очками. Майнц займає 14 позицію, маючи 28 пунктів.

Чемпіонат Німеччини. 28-й тур

Шальке - Аугсбург - 1:0

Гол: Сердар, 4 (1:0).

Кельн - Майнц - 2:3

Голи: Боетіюс, 11 (0:1). Дуда, 43 пенальті (1:1). Шхірі, 61 (2:1). Онісво, 65 (2:2). Баррейро, 90+1 (2:3).