Зідан: "Ми осідлали ліверпульський ураган"

Футбол 06:36 - 15 квітня 2021 0

Наставник Реала - про вихід у півфінал Ліги чемпіонів

Getty Images/Global Images Ukraine. Зінедін Зідан

Безгольова нічия (0:0) на Енфілді дозволила іспанському Реалу пройти англійський Ліверпуль завдяки перемозі в першому матчі у Мадриді (3:1). Головний тренер "вершкових" Зінедін Зідан висловився про результат протистояння.

"Ми розуміли, що доведеться сьогодні потерпіти. Але у підсумку отримали те, що хотіли. Думаю, ми добре підлаштовувалися під ситуацію. Ми осідлали ліверпульський ураган і можемо пишатися своїм виступом.

Знали, що суперник почне дуже жваво. У перші 15 хвилин він був дійсно дуже хороший. Але це нормально. У чвертьфіналі Ліги чемпіонів часом доводиться окопатися в обороні. Ми зробили це і пройшли далі.

Ми заслужено пройшли далі. Присвячую цю перемогу своїм хлопцям. Вона додасть нам новий заряд енергії, якого вистачить до кінця сезону", - сказав Зідан.

Відзначимо, що за вихід у фінал турніру Реалу належить в двох матчах помірятися силами з англійським Челсі.