Клопп: "Становище ставало все складнішим і складнішим"

Футбол 06:53 - 15 квітня 2021 0

Наставник Ліверпуля - про виліт з Ліги чемпіонів

Getty Images/Global Images Ukraine. Юрген Клопп

Безгольова нічия (0:0) на Енфілді дозволила іспанському Реалу пройти англійський Ліверпуль завдяки перемозі в першому матчі у Мадриді (3:1). Головний тренер "червоних" Юрген Клопп висловився про результат протистояння.

"Становище ставало для нас все складнішим та складнішим. Ми почали дуже добре і відразу створили чимало моментів. У другому таймі Реал вже трохи більше контролював ситуацію.

Нам необхідно потрапити до Ліги чемпіонів і в наступному сезоні. Ми - Ліверпуль, ми любимо цей турнір. Він по-справжньому важливий для нас.

Третій пропущений гол в Мадриді став для нас величезним розчаруванням. Якби сьогодні забили в перші 15 хвилин, то все могло скластися інакше", - сказав Клопп.

Відзначимо, що за вихід у фінал турніру Реалу належить в двох матчах помірятися силами з англійським Челсі.