Емері продовжує підкорювати ЛЕ. Вільярреал знову обіграв Динамо Загреб

Футбол 23:55 - 15 квітня 2021

"Жовта субмарина" без проблем пройшла до півфіналу

Вільярреал на своєму полі переграв Динамо Загреб (2:1) в матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги Європи-2020/21.

Хорвати непогано почали гру, але на 36-й хвилині пропустили контратаку господарів, в результаті якої Пако Алькасер з декількох метрів розстріляв порожні ворота. А під кінець першого тайму захисники Динамо не встежили за Жераром Морено, який з близької відстані пробив точно в кут.

На 74-й хвилині Міслав Оршіч відіграв один м'яч, але для проходу далі загребціям потрібно було забивати ще двічі.