Ювентус виключено з єврокубків. Італійський клуб уклав угоду з УЄФА
Ювентус виключено з єврокубків. Італійський клуб уклав угоду з УЄФА

Фото: ФК Ювентус
Як повідомляє Il Corriere dello Sport, команди зі столиці П'ємонту не братимуть участі в єврокубках у новому сезоні.
Під час пандемії коронавірусу Ювентус штучно завищував вартість трансферів і приховував виплату гравцям частини винагороди. Це мало допомогти виконати вимоги фінансового фейр-плей УЄФА.
Однак приховати цю практику керівництву клубу не вдалося. Справою зацікавилася італійська прокуратура, внаслідок чого найважливіші люди в Ювентусі на чолі з Андреа Аньєллі пішли зі своїх постів.
Минулі порушення також мали великий вплив на недавні результати команди. Після закінчення сезону "Стара синьйора" була оштрафована на 10 очок. У результаті команда не вийшла в наступний розіграш Ліги чемпіонів.
Ювентус посів лише сьоме місце в турнірній таблиці, а це означало, що вони вийшли тільки в груповий етап Ліги конференцій. Виходить, що клуб теж буде відсутній у цьому змаганні.
Це, принаймні, згідно з останніми повідомленнями Il Corriere dello Sport. Як повідомляють італійські журналісти, влада Ювентуса досягла домовленості з УЄФА про річну заборону на участь у міжнародних змаганнях.
Європейська федерація проводила розслідування, яке досі не завершено. Якби "Стара синьйора" добровільно не погодиться на покарання, то воно, найімовірніше, триватиме до сезону 2024/25. І тоді Ювентус знову зможе грати в Лізі чемпіонів, що приносить значно більші гроші.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!