У Мюнхені +10. Шальке офіційно вилетів у Другу Бундеслігу

Футбол 23:21 - 20 квітня 2021 0

У Німеччині триває 30-й тур

У Німеччині відбулися ще три матчі 30-го туру Бундесліги.

Баварія без проблем обіграла на своєму полі Байєр (2: 0). На сьомій хвилині рахунок у матчі відкрив Ерік-Максим Чупо-Мотінг, а через шість хвилин Йозуа Кімміх подвоїв перевагу. Більше голів команди не забивали.

Завдяки цій перемозі Баварія збільшила відрив від РБ Лейпциг до 10 очок. Уже в наступному турі вона може оформити чергове чемпіонство.

Шальке, який не так давно грав в Лізі чемпіонів, остаточно вилетів з Бундесліги. Сьогодні гельзенкірхенці програли Армінії (0:1). Після цієї поразки Шальке відокремлює 13 очок від 16-го місця, на якому знаходиться Герта. Грати залишилося 4 туру, а значить у "кобальтових" не залишилося навіть теоретичних шансів.

У ще одному матчі Айнтрахт на своєму полі обіграв Аугсбург (2:0), піднявшись на третє місце.