28 вересня, вівторок

Друга ліга. Несподівана поразка Карпат-Галич, вольова перемога Ужгорода в матчі лідерів

Футбол 19:10 - 26 квітня 2021

Боротьба за місце в Першій лізі загострюється

Сайт ФК Ужгород/автор невідомий

Сьогодні відбулися ще три матчі 19-го туру другої ліги.

Один з лідерів групи А Карпати-Галич зазнали дуже несподіваної поразки в гостьовому матчі проти другої команди Оболоні, яка займає лише 11-е місце. У дебюті матчу відзначився Станіслав Василенко, а на 72-й хвилині крапку поставив Даніель Руденко.

У центральному матчі туру зійшлися перша і друга команда групи Ужгород і Поділля. На 45-й хвилині Дмитро Пріхна вивів команду з Хмельницького вперед, але ще до перерви Віктор Ряшко з пенальті зрівняв рахунок. На 66-й хвилині Ряшко оформив дубль з ще одного одинадцятиметрового, а за п'ять хвилин до кінця основного часу крапку в матчі поставив досвідчений Адріан Пуканич - перемога Ужгорода 3:1.

У Групі Б нічию 1:1 розписали Перемога і Дніпро Черкаси.

Друга Ліга. 19-й тур

Група А

Оболонь-2 - Карпати-Галич 2:0
Голи: Василенко, 3' (1:0) - Руденко, 72' (2:0)

Ужгород - Поділля 3:1
Голи: Пріхна, 45' (0:1) - Ряшко (пен), 45+2' (1:1) - Ряшко (пен), 66' (2:1) - Пуканич, 85' (3:1)