Атлетик не впорався з одним з аутсайдером Ла Ліги

Футбол 21:58 - 28 квітня 2021

Вальядолід відвіз нічию з Більбао

Атлетик Більбао на своєму полі не переграв Вальядолід в матчі 33-го туру Ла Ліги.

Вже на 14-й хвилині господарів вивів вперед Хон Морсільо, для якого цей гол став першим в кар'єрі в Ла Лізі. На 70-й хвилині Фабіан Орельяна один м'яч відіграв, але вже через шість хвилин Атлетик знову вийшов вперед завдяки голу Рауля Гарсії. Здавалося, що команда з Більбао своє вже не упустить, але в кінцівці матчу Шон Вайсманн точним ударом в дотик приніс гостям важливу нічию.

Ла Ліга. 33-й тур

Атлетик - Вальядолід 2:2
Голи: Морсільо, 14' (1:0) - Орельяна, 70' (1:1) - Р. Гарсія, 76' (2:1) - Вайсманн, 85' (2:2)

Атлетик з 42 очками практично втратив шанси поборотися за місце в єврокубках. Від сьомого місця його відділяють сім балів. Вальядолід йде прямо над зоною вильоту, на 17-му місці. Він випереджає Ельче лише за рахунок кращої різниці забитих і пропущених м'ячів.